Hakkımızda

HD Hair Clinic size kişisel yöneticiniz mümkün olan en iyi bakımı almanızı sağlayacaktır.

BİZ KİMİZ ?

HD Hairclinic Saç Ekim Merkezi,saç ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavilerin yapılması amacıyla yıllardır faaliyet gösteren konusunda uzmanlaşmış ekiple bu güne kadar binlerce saç ekim vakasını başarıyla gerçekleştirmiş, konusunda uzman bir kuruluştur.

 

NEDEN HD HAİR CLİNİC SAÇ EKİM KLİNİĞİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Tam teşekküllü hastanede uzman ekiplerle, steril ve güvenli ortamlarda hizmet veriyoruz.

– Deneyimli, Plastik Cerrahi Uzmanı ve profesyonel ekibi tarafından saç ekiminizi gerçekleştiriyoruz.
– Saç ekiminde bilimsel yöntemler kullanarak saç naklinizi yapıyoruz.
– Saç ekiminde dünyada bir çok ülkede bile henüz tam anlamıyla uygulanamayan FUE yöntemini, kendi bilgi, tecrübemizi de katarak en mükemmel şekilde uyguluyoruz.
– Donor alanda ve saçlarınızın ekildiği saçsız alanlarda % 100 doğallık sağlamakta uzman doktorumuz ile ekiplerimiz çok başarılı olmaktadırlar.
– Saç Ekiminde çok önemli bir ayrıntı olan graft sayısı konusunda garanti vermek diğer saç ekim merkezlerinden bizi ayıran en önemli özelliğimizdir.

Ücretlendirme konusunda hastalarımıza gerçek graft sayılarını yapılan ön muayenelerde tam sayı olarak bildirmek süretiylesurpriz bütçelerle karşılaşmalarını önlüyor , gerçekte ihtiyaçları olan graftlerle doğal saçlarına kavuşturuyoruz Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha once saç ekimi yapılmış hastalarımızın ropörtajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz. HD Hair kliniğimizde ücretsiz saç muayenesi ve HD Hair kliniğimizin misafrperverliği için sizleri bekliyoruz.

HD Hair Clinic

İstanbul

HD Hair Clinic size kişisel yöneticiniz mümkün olan en iyi bakımı almanızı sağlayacaktır.

Uzman Ekip

Uzman ekibimizle saç ekimi,bıyık ekimi ve kaş ekimi gibi hizmetleri sorunuz şekilde vermekteyiz. Ekibimiz şu ana kadar sayısız hizmet vermiştir ve alanlarında uzmandırlar.

Üst Düzey Bakım

Saç Ekimi - Kaş Ekimi - Bıyık Ekiminden sonraki tedavi sürecinizde her zaman titizlikle yanınızdayız.

Modern Araştırmalar

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte tıp alanında yapılacak tüm yenilikleri ekibimiz titizlikle araştırmaktadır. Araştırma sonucunda yeni tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

12

Yıl Tecrübe

180

Hasta

120

Ekipman

Umut ve İyileştirmeye Kendimizi Adadık.

Toplum için kalkınmayı destekleyen sağlıklı bir çevre oluşturmak. Tıbbi Cure\'de doktorların güvenini kazanmış tavsiyeler

2017 - HD Hair Clinic - Tüm Hakkı Saklıdır.